GfK Puan Hediye Kataloğu Katılım ve Uygulama Koşulları

Üyelik & Web Sitesi Kullanımı & Hediye Talepleri

Bu Ödül programı Gfk Türkiye’nin üyelerine özel olarak düzenlenmiştir.

Bu Ödül programı ile puan biriktirmiş tüm Gfk Türkiye’nin üyeleri,
kazanmış oldukları puanları www.gfkpuan.com web sitesi üzerinden online olarak 7/24 harcayabilirler.

Hediyelerin tedariği Sanal Mağaza A.Ş tarafından yapılmaktadır.

Sipariş vermek  için www.gfkpuan.com web sitesinde size bildirilen şifre ve kullanıcı kodunu kullanarak puanlarınızı harcayabilirsiniz.

Hediyeler

Hediye kampanyamızda yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır.

Ürünlerde renk ve desen değişikliği olabilir. Birikmiş puanlarınızı www.gfkpuan.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Seçtiğiniz hediyenin teknik nedenlerden dolayı sağlanamaması ya da stoklarda tükenmesi durumunda seçmiş olduğunuz ürün özelliklerine en yakın özellikte yeni bir hediye seçeneği sizlere gönderilir.

Gfk ve Sanal Mağazacılık gerekli gördüğü takdirde kampanyada yer alan hediyelerin bir kısmını katalogdan çıkartabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut hediyenin puan değerlerini değişen fiyatlar doğrultusunda güncelleyebilir.

Web sitesindeki tipografik hataların hiçbir hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu hatalardan ötürü Gfk ve Sanal Mağaza sorumlu tutulamaz.

7 x 24 Online Hediye Siparişi

7 gün 24 saat istediğiniz zaman sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

www.gfkpuan.com sitesinde yer alan herhangi bir ürüne ulaşmak veya aradığınız bir ürünün burada bulunup bulunmadığını öğrenmek için kategorileri veya hızlı arama motorunu kullanabilirsiniz. Hızlı arama motorunun kutucuğuna yazacağınız anahtar sözcük veya tanım ile tüm markalarda veya seçtiğiniz bir kategoride arama yapabilirsiniz.

Hediye Teslimatları

Siparişleriniz bize ulaştığında hediyeniz kargo firması aracılığı ile tarafınıza gönderilecektir.

 

Üyelik iptali olması veya Gfk tarafından belirlenen koşullardan dolayı üyeliğinizin dondurulması durumunda vermiş olduğunuz siparişler dikkate alınmayacak ve tarafınıza sevk edilmeyecektir.
Üyelik iptali ve üyeliğin dondurulma sebepleri ile ilgili detayları bağlı bulunduğunuz satış yöneticinizden ve TDM aracılığı ile Bayi Portalinden alabilirsiniz.
Hediyeleriniz elinize ulaştığında kargo paketini açıp kontrol ettikten sonra teslim alındı belgesini imzalayınız. Hediyenizin hasarlı, eksik, defolu ya da talep ettiğiniz hediyenin dışında bir hediye çıkması durumunda ürününüzü teslim almayıp kargo görevlisine iade ediniz ve tutanak tutturunuz. Hediyeler teslim alındıktan sonra ortaya çıkabilecek eksik ya da hasarlı şikayetleri kabul edilmeyecektir.

Seçilen hediyenin teslimatı T.C. sınırları içerisinde olmalıdır.

Hediyelerin Garanti Belgeleri ve Yetkili Servisler

www.gfkpuan.com sitemizden edineceğiniz tüm hediyeler tedarikçi / ithalatçı firmaların garantileri altındadır. Garanti belgeleri ürün kutularının içerisindedir. Teknik servis hizmeti için garanti belgesi ve hediye irsaliyelerini lütfen saklayınız; gerektiğinde yetkili teknik servislerce talep edilecektir.

Beyaz eşya (Vestel, Bosch, vs. markalı ürünlerin) ve büyük ebatlardaki elektronik ürünlerin (Philips, SONY LCD, Plazma, vb.) kurulumları teknik servis hizmetine dahildir. Bu ürünlerin ambalajları teknik servis dışında biri tarafından açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Müşteri İletişim Hattı

Tüm sorularınız için "Çağrı Merkezi Numaramız" 0800 211 00 81.

 

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR