GfK Hediye Sistemi Nasıl Çalışır?


Puanlarınız Nasıl Birikecek?

 
Hoşgeldin Puanı: Sadece sisteme ilk girişinizde verilir. 250 puandır.
 
Haftalık Bildirim Puanı: Bize bildirim yaptığınız her hafta için (Pazartesi-Pazar) 25 puan kazanırsınız.
 
Elektrik Sarfiyatı Telafi Puanı: Tarayıcınızın sarfettiği elektriği telafi etmek amacı ile yılda 2 kez verilir. Başlangıç haftanızdan itibaren, her 6 aylık dönemde 50 puan kazanırsınız.
 
• Devamlılık Puanı: Yılda 2 kez verilir. Başlangıç haftanızdan itibaren, her düzenli bildirim yaptığınız 6 aylık dönemde 100 puan kazanırsınız.
 
Kütük Yenileme Puanı: Her yıl sonunda 1 kez verilir. Bir yılınızı doldurup, bir sonraki yıl çalışması için kayıt yenilemeniz halinde 50 puan kazanırsınız.
 
Ek Puan: Düzenli olarak toplayabileceğiniz bu puanların yanında, zaman zaman hazırlayacağımız anketlere katılarak ek puanlar da kazanabilirsiniz.
 
Hediyenizi Nasıl Alacaksınız?
 
• Birikmiş puanlarınızı öğrenmek istiyorsanız, GfK Türkiye’ye ait 0800 211 00 81 nolu ücretsiz hattımızı arayabilirsiniz. Ayrıca, 3848’e “GFK boşluk Hane Numaranızı” yazarak SMS gönderebilir ya da tpanel@gfkturkiye.com adresine e-posta yollayarak sizi aramamızı isteyebilirsiniz.
 
• Biriken puanlarınız ile dilediğiniz hediyeyi seçerek, sipariş edebilirsiniz.
 
• Katalogda, her hediyenin yanında puanı ve kodu bulunmaktadır.
 
• Katalog, aksi bildirilmediği ya da yenilenmediği sürece geçerliliğini korur. Kataloğun iptal olması ya da yenilenmesi durumunda, puanlarınız aynen saklanıp, yeni katalogdan seçim yapmanız istenir.
 
• Siparişlerinizi iki şekilde verebilirsiniz;
 
Formla sipariş: İnternet erişimi olmayan panelistlerimizin, ürün kataloğunun arkasında bulunan “Sipariş Formu”unu doldurarak
 
GfK Türkiye
Tüketici Paneli
PK. 222, 34361, Şişli- İstanbul adresine göndermeleri gerekmektedir.
 
İnternet üzerinden sipariş: Size mail / sms yolu ile bildirilen şifre ve kullanıcı adınız ile www.gfkpuan.com adresine bağlanıp, siparişinizi oluşturabilirsiniz. 
 
• Hediye siparişlerinizi, siparişinizin elimize geçmesini takiben en geç bir ay içerisinde kargo firmaları aracılığı ile elinize ulaştıracağız.
 
Önemli Bilgiler
 
• Seçtiğiniz hediyenin teknik nedenlerden dolayı sağlanamaması ya da stokta kalmaması durumunda puan hakkınız saklı kalmak üzere, size aynı ürünün bir üst modeli veya aynı teknik özelliklere sahip muadili sunulacaktır.
 
• Katalogda yer alan hediyelerin tüketici hakları ile ilgili her türlü sorumluluk; üretici ve ithalatçı firmalara aittir.
 
• Ürünleriniz elinize ulaştığında, paketi açıp, kontrol ettikten sonra kargo teslim belgesini imzalayarak teslim alınız. Hediyenizin hasarlı, arızalı, eksik ya da talep ettiğiniz hediyenin dışında çıkması durumunda ürününüzü teslim almayıp yine kargo görevlisine iade ediniz. Hediyeler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı şikayetleri maalesef kabul edilememektedir.
 
• Hediyelerin irsaliyelerini saklayınız; gerektiğinde yetkili teknik servislerce talep edilebilir. Ürünlerin garanti süreleri irsaliye tarihleri ile başlar; üreticinin belirlediği garanti süresi ile sona erer.
 
• Katalogda yer alan ürünlerde renk, desen tercihi yapılmamaktadır. Üretici firmanın stoklarına göre katalogda bulunan ürünlerin gönderimi yapılır. Lütfen ürün sipariş ederken, bu durumu göz önüne alınız.
 
• Tipografik hataların hiçbir hukuki bağlayıcılığı yoktur.
 
• Kurulum gerektiren Beyaz eşya ( Vestel, Bosch, vs. gibi ürünler ) ve büyük ebattaki Elektronik ürünlerin ( Philips, SONY, SAMSUNG, TV,  LCD, Plazma, vb. gibi ) tüm kurulumları teknik servis hizmetine dahildir ve yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır. Bu bağlamda bu tür tüm ürünlerin ambalajları teknik servis dışında biri tarafından açılmamalıdır. Açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalırlar ve Sanal Mağaza ya da ithalatçı firma tarafından iade alınmaz / değiştirilmezler.
 

• Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, orjinal kutusunu tahrip etmeden teslim tarihinden itibaren beş (5) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

• GfK Tüketici Paneli üyeliği sona eren hanelerin, mevcut puanlarını, GfK sisteminde kayıtlı üyeliklerinin bitiş tarihinden itibaren bir aylık süre içerisinde kullanmaları gerekmektedir. Bu süreçte kullanılmayan puanlar sistemden silinecektir.