GfK Puan Sitesine Hoşgeldiniz!

GfK Türkiye Tüketici Paneli üyeliğiniz süresince alışveriş bildirimlerinizi düzenli olarak bizlere göndermeye devam ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
Bu bildirimleriniz sayesinde kazandığınız puanları çeşitli hediyelere dönüştürme şansına sahipsiniz. Bunun için de GfK Puan sitemizden faydalanabilirsiniz. Puanlarınız, sistemimiz dolayısıyla aylık olarak hesaplanmakta ve her ayın ilk haftası sitemize yüklenmektedir. Güncel puanlarınızı buna göre takip edebilirsiniz.
Nasıl puan kazanacağınızla ilgili ayrıntılı bilgiyi sağ taraftaki “GfK Hediye Sistemi Nasıl Çalışır?” menüsünden edinebilirsiniz. Buradaki bilgilere ek olarak “Haftalık Bildirim Puanları” ile ilgili göz önünde bulundurmanız gereken detaylar şu şekildedir:
Bize bildirim yaptığınız her hafta için 25 puan kazanırsınız.“Tatildeyim” veya “Hastayım” seçeneklerinde ise aşağıdaki puanlama geçerlidir.
Barkod okuyucudan “Hastayım”seçeneğini bize gönderdiğinizde, üst üste en fazla 2 hafta, bir yılda da toplam 5 hafta puan kazanabilirsiniz. Bu sınırı aşan haftalar için puan alamazsınız. Bu nedenle bu seçenekleri gerekli zamanda kullanmanız önemlidir.
“Tatildeyim” seçeneğinin de puan alabilmek için bir yılda toplam 5 hafta limiti bulunmaktadır. Ancak bu seçenek için “Hastayım” seçeneklerinde olduğu gibi üst üste en fazla 2 hafta sınırlaması yoktur. Burada tatilin 2 haftadan daha uzun sürebileceği düşünülerek, 5 haftalık sınırın nasıl kullanılacağı size bırakılmıştır.
Barkod okuyucunuzun fişe sürekli takılı olması, sizden gelen alışveriş verilerinin bize aktarılmasında ve puan hesaplamasında oldukça önemlidir. Bu nedenle mümkün olan her zaman barkod okuyucu fişte takılı bırakılmalıdır.